Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde teknoloji herkesin hayatına bir ucuyla da olsa dokunmaktadır. Bu dokunuşlar kimi zaman hayatın büyük bölümünü kimi zaman ise belirli bölümünü kapsamaktadır. İnsanlar artık günlük yaşantılarında sanki bir altıncı organları varmışçasına hareket ediyorlar. Sosyal medya mecraları sayıca fazla olduğu gibi kullanıcı sayıları da yüksek miktarlardadır. 7 milyar nüfus olan dünyada 2 milyar olan bebekler sayılmaz ise %40’dan daha fazla oranda sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kadar çok sosyal medya kullanıcısı olması nedeniyle ve insanlar bu alanlardaki yoğunluğu fırsat bilerek buralardan satış yapmaya başlamışlardır. Bu kadar çok sosyal medya kullanıcısı ve bu kadar çok fazla hesap dolayısıyla bu alanda da birçok meslek grubu meydana gelmeye başlamıştır. Bu meslek gruplarından bir tanesi de sosyal medya danışmanlığıdır. Sosyal medya danışmanlıkları ile sahip olunan statü %500 kadar artış yaşayabilir. Peki ya önüne gelen her insan sosyal medya danışmanlığı hizmeti almalı mıdır? Sosyal medya danışmanlıkları her insana etki eder mi?

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetini Kimler Almalıdır?

  • Kendine ya da kurumuna ait web siteye sahip olanlar,
  • İnternet üzerinden e-ticaret yapanlar, internetten para kazanmak gibi bir hedefi olanlar,
  • Sosyal medya gibi platformlarda marka haline gelebilmek isteyenler,
  • Takipçi sayılarını arttırmak isteyen markalar,
  • E-Ticaret sitesine sahip olanlar, reklam ajansları; sosyal medya hizmeti alabilirler ve bu gibi alanların hizmet almasında fayda vardır.

Sosyal medya platformlarınız için danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Firmamız Bodrum teknoloji ile iletişime geçerek hem sosyal medyalarda izlenen yollar ile alakalı hem de fiyatlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Facebook

Facebook gibi milyar kullanıcıya sahip olan bir sosyal platformda sosyal danışmanlık hizmeti almak sizi hedeflerinize hızla ulaştırabilir ve hatta ulusallaşabilme gibi bir hedefiniz var ise Facebook en idealidir. Sosyal medya danışmanlık hizmeti verdiğimiz bu platformda hedef kitle araştırmaları, sponsorlarla anlaşmalı reklamlar, kampanya yönetimi, içerik üretimi ve yönetimi, videolarla pazarlama yapma ve de sosyal medya hesabı yönetme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

www.facebook.com

Twitter

Belirli bir kesimin düzenle takip ettiği ve kullandığı uygulama Twitter ile reklamlar dünyada da yayına düşebilmektedir. Sosyal medya danışmanlığı hizmetleri ile içerik üretimi ve yayımı, hedef kitlelerle alakalı analizler, kriz yönetimi vs. gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Firmamız sahip olunan Twitter hesaplarının yönetimi üstlenmektedir.

Instagram

Görsellik şöleni ve insanların görsel hafızalarının kullanımının çok olması nedeniyle bu alanda görsellik ön plana çıkarılmaktadır. İçerik üretimi, içerik yayını, post düzenleme, reklam satın alma, sponsor reklamlar, takipçi ve beğeni artırımı ve düzenli periyotlar ile de raporlar getirilmekte ve de incelenmektedir. Firmamız Bodrum teknoloji ile sosyal medya hesaplarınız özen ve düzen içinde olacaktır.

www.instagram.com

 

SİZ MÜŞTERİLERİNİZİ DEĞİL MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ TAKİP ETSİN

Bodrum Cup Facebook

10.474 Üye
49.300 En Yüksek Erişim

Bodrum Cup Instagram

9.463 Takipçi

Bodrum Cup Twitter

10.370 Üye

© 2017 Bodrum Teknoloji. All rights reserved.

Yukarı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?