restaurant pos sistemleri

Neden Pos (Sipariş Sistemi ) Kullanmalıyım?

Bodrum Restaurant Otel Kafe Sipariş Sistemi ve Pos Sistemleri

Özellikle Bodrum bölgesinde restaurant, bar, otel, kahve dükkanı, pastaneler, kafeler ve paket servisi gibi yiyecek içecek satışı yapan bütün işletmelerin bir pos sistemine ihtiyacı vardır. Siparişlerinizin takibi, satışlarınızın takibi, ödemelerin ve hesapların takibi için önemli bir sistemdir. Adisyon takibi yapabilir satış rapoları alabilirsiniz. Kurulumu  ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Hesaplarınızı anlık olarak takip edebilirisiniz. Masa açabilir ya da isme özel bir çek açabilirisiniz. Müşterilerinize özel indirim tanımlayabilirisiniz. Ödemeleri parçalama imkanı sunar. Müşterilerinize kaliteli hizmet sunmak için bir sipariş sistemi edinilmelidir. Bodrumda sipariş sistemi ve pos sistemleri kuran ve sonrasında desteğini de alabileceğiniz bir firmayız. Satış sonrası  bu sistemlerde çok önemlidir.

Nasıl Çalışır?

El terminalinden ya da sabit kasa terminalinden sipariş yazıcılarına  gönderilen sipariş sayesinde, hızlı ve eksiksiz sipariş verebilirsiniz. Hesap takibini bütün cihazlardan yapabilir, isteğinize göre masa açıp kapatabilirsiniz. İstediğiniz gibi menülerinizi kategorize edebilirsiniz. Masa dizaynlarınızı zevkinize uygun kurgulayabilirisiniz.Uygun maliyetlerimiz ile sabit terminal, el terminali gibi cihazlardan restaurant ya da kafenizde sipariş sitemi sahibi olun.

Sürekli yapılan geliştirmeler sayesinde uygulamanızı ücretsiz güncelleyebilirsiniz. Verileriniz tarafımızca garanti altında. Yedekleme yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca yedekleme için bir yatırım yapmanıza da gerek kalmayacaktır.

İnternet üzerinden çalışan bu uygulama, internet kesintisinden etkilenmemektedir. İşinizi ve operasyonunuzu kesintiye uğratmadan çalışmasını da sağlayabilmektedir.

Simpra Restaurant sistemleri ile işlerinizi kolaylaştırın. Raporlarınızı istediğiniz yerden, iş yerinize gitmeden mobil telefondan ya da bilgisayarınızdan takip edebilir ve döküm alabilirsiniz. Server maliyeti gibi büyük maliyetler ödemenize gerek yok.

Paket Servisi İçin Kulanabilir miyim ?

Evet. Paket servisi içinde bu sistemi kullanabilirsiniz. Hatta YEMEKSEPETİ.COM entegrasyonumuz ile iş yükünüzü de ortadan kaldırmış bulunmaktayız.

 

Sipariş Sistemi Yazılım Fiyatları

restaurant pos sistemleri

Bodrum Teknololoji olarak bu bölgede Simpra Pos Sistemlerinin yetkili bayisiyiz. Bizi arayın ya da iletişime geçin, sizlere ister demo kurulumu isterseniz sunum yapalım.

Satış Sonrası ve satış öncesi sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim için tıklayınız

© 2017 Bodrum Teknoloji. All rights reserved.

Yukarı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?