Otel Teknolojilerinde Üstün Tecrübe

14 Yıllık Otel Tecrübesi ile otelinize üstün teknoloji getirelim. Otel sistemlerinizin kurulumu , data güvenliğinin üst seviyeye çıkartılması, yedekleme, misafir internet konforu konularında ve daha birçok konuda otelinizi diğer otellerden farklı bir otel haline getirelim.

Otel network, ağ alt yapı kurulumu, bilişim hizmetleri, bilgi işlem destek hizmetleri, personel takip sistemleri, IP TV, kamera güvenlik sistemi, yangın ve ses ışık sistemleriyle otellerin tüm bilişim yapısını kurgulamaktayız.

Misafirlerinize Internet Konforu Verin

Günümüz otel konforlarının en başında gelen seçeneklerden bir tanesi de internettir. Misafirlerinizin otele giriş yaparken ilk sordukları soru ‘internet şifresi nedir?’ sorusu olacaktır.

Gelin misafir internetinizi konforlu hale getirelim. İsterseniz internetinizi otel misafirlerine ücretli şekilde de sunabilirsiniz. Internet kullanım yasası olan 5651 e de uyumluluğunuzu garanti altına alın

Üstün Otel Teknolojisi Kullanın

Misafirlerinizin otelinizdeki teknolojiyi kullanırken lux standardlarını hissettirin. Kapı sistemleri, akıllı telefon entegrasyonları, uygulamalar, ve daha birçok kolay kullanım ve eğlence sistemleri ile misafirlerinize unutulmaz bir tecrübe yaşatın.

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

© 2017 Bodrum Teknoloji. All rights reserved.

Yukarı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?