15 Ara

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Bodrum güvenlik kamera sistemleri Cctv – IP Kamera fiyat almak için TIKLAYINIZ

Günümüzün en büyük problemlerinden bir tanesi de güvenliktir. Güvenlik problemlerinin karşısında durabilmek amacıyla birçok farklı sistem geliştirilmiş ve bu sistemler farklı özelliklerde ve farklı amaçlarla piyasaya sürülmüştür. Evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, kamularda, otel ve işletmelerde vs. birçok farklı alanda güvenlik açıkları bulunabilmekte ve her biri için ayrı ayrı koruma yöntemleri geliştirilmiştir. Güvenlik önlemlerinden en çok kullanılan ve tercih edilen kamera güvenlik sistemleridir. Ortada var olan bir problem hakkında detaylı bilgilere kameraların kayıtları sayesinde öğrenebiliyor ve sorunun hem kaynağını hem de gidişatını öğrenebiliyoruz. Bodrum teknoloji şirketi bu alanda kendini kanıtlamış firmalardan birisidir ve insanların istekleri doğrultusunda kamera güvenlik sistemleri kurmakta ve bütün insanların yaşadıkları ya da bulundukları yerlerde gönül rahatlığıyla durmalarını sağlamaktadır.

Kamera güvenlik sistemleri günden güne geliştirilmekte ve en son olarak ceplerimizden kontrol edebileceğimiz bir seviyeye kadar gelişmiştir. İsteklerinize ve sistemleri kullanacağınız yere göre seçeceğiniz sistemlerin özellikleri yine sizlerin isteklerine göre değişmektedir. İster hareket sensorlu ve alarmı olan bir kamera güvenlik sistemi, ister uzaktan erişimli bir kamera güvenlik sistemi vs. gibi daha birçok seçenek bulunmaktadır. Bodrum teknoloji ile güvenlik konusunda kafanızda soru işareti kalmayacak ve kurulacak olan sistemler ile de 7/24 kameralı alanları izleyebileceksiniz. Bütün kamera güvenlik sistemleri hakkında ve bu sistemlerin fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

bodrum kamera güvenlik sistemleri

bodrum kamera sistemleri, CCTV, Analog kamera, HD Kamera

Kamera Güvenlik Sistemleri Kullanım Alanları

Günümüzde HD kalite, üst seviyede çözünürlüğe sahip olan kalitelerde, yüz tanıma sistemlerine vs. sahip olan kamera güvenlik sistemleri, sanayi, hizmet alanları, kamu ve güvenlik kontrolü gereken bütün iş yeri ve işletmelerde kullanılmaktadır. Bu kameralar yayaların güvenliğini sağlayabilmek amacıyla trafikte, yollarda; evlerde ve iş yerlerinde hırsızlık gibi olaylardan korunmak amacıyla, iş yerlerinde ayrıca çalışma kontrolü, psikolojik baskılar ve kontroller ile disiplinin sağlanmasında, muhasebe, vezne gibi bölümlerde de paraların kontrolü amacıyla kullanılmaktadır. Hem iç hem de dış alan olmak üzere ister analog isterseniz de IP kamera seçimi yapabilirsiniz.

Kamera Sistemi Seçimleri Nasıl Yapılır?

Bodrum güvenlik kamera sistemleri Cctv – IP Kamera fiyat almak için TIKLAYINIZ

Öncelikle kamera sistemlerindeki kameranın kullanıma uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. İç mekan mı dış mekan mı belirlendikten sonra kamera etrafında herhangi bir koruyucu olup olmamasına dikkat edilmelidir. Daha sonra da analog, IP veya ahd olmak üzere kullanım tarzınıza göre seçim yapmalısınız. Daha sonra kamera kayıtlarının ne düzenle kontrol edileceği ve ne kadar sıklıkla kayıtların yapılacağına göre depolama alanı seçilmeli ve kullanılmak istenen hafızaya uygun olarak seçimler yapılmalıdır. Son olarak da kamera sistemlerinin kullanılacağı alana ve kameraların çekeceği alanların boyutlarına göre çözünürlük ayarlarına dikkat edilmelidir.