Bodrum Kamera Güvenlik Sistemleri

Bodrum Kamera Güvenlik Sistemleri

Bodrum Kamera Güvenlik Sistemleri CCTV HD Kamera AHD Kamera ve IP Kamera Sistemleri

Günümüzün en önemli ve en dikkat edilmesi gereken problemlerinden olan güvenlik problemi, günden güne artan ama bir şekilde önüne geçilen problemlerdendir. Özellikle gelişen teknoloji ile sayıca da artış gösteren güvenlik önlemleri ve güvenlik kamera sistemleri ile insanlar kendilerini daha güvende hissediyor; ancak bunları da aşabilmek adına geliştirilen sistemler ile de güvenlik alanında sürekli farklı değişiklikler meydana gelmektedir. Güvenlik önlemleri arasında en tercih edilen ve belki de en çok yararlanılan güvenlik kamera sistemi, günden güne gelişiyor ve her geçen gün de gelişen teknoloji ile paralel adımlar atarak daha güncel ve daha kullanışlı cihazlar geliştiriyor. Bodrum kamera sistemi uygulayıcısı ve bilgilendiricisi olan Bodrum Teknoloji, güvenlik kamera sistemi konusunda sahip olduğu deneyimler ve alanında uzmanlığı ile birçok kişi tarafından tercih edilen ve Bodrum sınırlarının yanı sıra, Bodrum çevresinde de güvenlik konusunda öncü firmalardan olmaya devam ediyor.

Bodrum kamera sistemi denildiğinde akla gelen Bodrum Teknoloji, bütün güvenlik kamera sistemi hakkında detaylı bilgilere sahiptir ve gerektiğinde isteyen kişilere de hem bilgilendirmeler yapmakta hem de uygulama konusunda yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde günden güne daha da gelişme kazanan kamera güvenlik  sistemi, kendi içinde sürekli çeşitlenmekte ve teknolojinin en çok kullanıcıya sahip olduğu getirisi olan internet ile bir araya gelmesiyle de güvenlik alanında önüne geçilemeyecek, yüksek güvenlikli ve güncel, son teknoloji cihazlar üretilmektedir. Hangi güvenlik kamera sistemini kullanıyor olursanız olun, ister evinizden ister sokakta her yerde takip edebilecek ve internet sayesinde de kontrol altına alabileceksiniz.

Evlerden okullara, kafelerden iş yerlerine, esnaf dükkanlardan büyük şirketlere kadar günlük hayatımızın her alanında ve her yerinde kullanıcıya sahip olan ve güvenlik açısında geniş kullanım yelpazesi yanı sıra rahat kullanım olasılığı da sağlayan güvenlik kamera sistemi, Bodrum Teknoloji tarafından uygulanmakta ve Bodrum sınırları ve çevresi güvenlik konusunda rahata ermektedir. İstediğiniz her alanda kullanabileceğiniz güvenlik kamera sistemi de kullanım alanına ve kullanım çeşitliliğine göre kendi içinde kategorilere ayrılmaktadır. Nerede kullanıldığına dair bahsedebileceğimiz tek şey ise, aslında hayatımızın geçtiği her alanda kullanılabilecek olmasıdır.

Güvenlik Kamera Sistemi Çeşitleri

Günlük yaşantımızın her yerinde kullanılabilecek olan güvenlik kamera sistemi, birçok farklı çeşide sahiptir ve bu çeşitlendirmeler de kameranın özelliklerine, görüş açısına vs. göre yapılmaktadır. Bu çeşitlere örnekler verecek olursak HD kamera, AHD kamera, IP kamera ve analog kamera çeşitlerini örnek olarak verebiliriz. Kullanım alanlarından ve özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak;

HD Güvenlik Kamera Sistemi

 • HD kamera en gelişmiş kamera sistemidir,
 • İnternet üzerinden izleme imkanı tanımakta ve bütün cihazlarla kullanılabilmektedir,
 • 24 saat takip,
 • Bütün detayları göstermektedir, bunu sağlayan da HD kamera özelliğidir.
 • Her zaman kayıtlar kontrol edilebilir.

IP Güvenlik Kamera Sistemi

 • IP kamera sistemleri, kablolu olarak ve kablosuz olarak tercih edilebilir ve başka bir aparat ya da aksesuar gerektirmeden kullanılabilir.
 • IP kamera sistemleri, IP adresi ile kullanılmaktadır ve internet erişimi ile kolaylıkla kullanılabilmektedir.
 • Tekli, ikili, üçlü ya da dörtlü IP kamera sistemleri olarak kullanılabilmektedir.
 • Kayıtları internet sinyalleri ile iletmektedir.

AHD Kamera Güvenlik Sistemi

 • AHD kamera sistemi, son derece kaliteli ve yüksek çözünürlükte görüntü kaydetmektedir.
 • 500 metre mesafeye kadar kayıt yapabilmektedir.
 • AHD kamera ile geniş açıda ve her uzaklıkta yüksek kalitede kayıtlar alınabilmektedir.

Analog Kamera Güvenlik Sistemi

 • 100 metre mesafeye kadar ölçüm yapabilmektedir.
 • Kablolar ile kamera kayıt sinyalleri göndermektedir.
 • Kablolar ile video içerikleri iletiliyor ve kayıt cihazları ile kayıtlar sağlanıyor.

Hizmet Sağladığımız Bölgeler

Bodrum ilçesi sınırlarında ve çevresinde güvenlik kamera sistemi kurulum ve satış olarak hizmet veren Bodrum Teknoloji, Bodrum kamera sistemi uygulayıcısı olarak yıllardır hizmet vermekte ve güvenlik konusunda insanları güvence altına almaktadır. Bodrum, Gümbet, Gümüşlük, Yalıkavak, Turgutreis, Torba, Türkbükü ve Muğla merkez gibi Muğla ilçelerine de güvenlik kamera sistemi uygulamaktadır ve ayrıca İzmir, Çeşme, Alaçatı, Marmaris, Datça, Aydın, Denizli gibi yakın bölgelere de güvenlik hizmeti vermektedir. Bodrum kamera sistemi uygulayıcısı olan Bodrum Teknoloji, HD kamera, AHD kamera, IP kamera ve analog kamera gibi güvenlik kamera sistemi seçenekleri sunmakta ve gerekli bilgilendirmeleri sağlayarak uygulamaya geçmektedir. Eğer siz de iletişime geçerek detaylı bilgiler almak istiyor ya da hizmet almak istiyorsanız iletişim bölümünden iletişim bilgilerinden birini kullanarak bağlantı kurabilirsiniz.

İster kapalı devre sistemi ile isterseniz de cep telefonunuzdan işletmenizi ya da evinizi güvenlik kameralarından izleyebilirsiniz. Tedarik etmiş olduğumuz kamera sistemleri, uzaktan erişim yoluyla cep telefonundan ya da bilgisayarınızdan izlenebilen sistemlerdir. Bunun için kamera güvenlik sisteminin bağlı olduğu yerde sadece internetinizin olması yeterlidir. Gözünüz Bodrum Teknoloji ile arkada kalmasın. 7/24 İzleme rahatlığına sahip olun.

Ücretsiz keşif talebi için lütfen tıklayınız.

Kamera Sistemi Fiyatları İçin Tıklayınız

KAMERA FİYATI ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Bodrum Kamera Güvenlik sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Nerelerde Kullanılır ?

Kamera güvenlik sistemleri;

Apatmanlarda, kafelerlerde, restaurantlarda, otellerde, inşaat sektöründe ve tüm işletmelerde kullanılması zorunlu hale geldi.

Kamera sistemleri, yapısal olarak farklılık gösterebilmektedir. CCTV kamera sistemleri, IP Kamera sistemleri, AHD kamera sistemleri, Plaka tanıma kamera sistemler ve daha birçok farklı modelle karşımıza çıkabilmektedir.

Bir kamera güvenlik sistemini oluşturan ana ögeler şunlardır.

AHD Analog Kamera Güvenlik Sistemi

 • İç mekan güvenlik kamerası
 • dış mekan güvenlik kamerası
 • DVR kayıt cihazı
 • İç mekan kameralara veya dış mekan kameralara elektrik vermek için uygun voltajda adaptör
 • Kamera bağlantı konnektörleri
 • CCTV kamera kablosu

IP Kamera Güvenlik Sistemleri için;

 • İç mekan IP Kamera
 • Dış mekan IP Kamera
 • NVR Kayıt cihazı
 • POE Switch ya da Poe olmayan Switch
 • Network Kabloları ve RJ45 konnektörler

Çalıştığımız bazı markalar HaikonDahua  – HBF

Bodrum Kamera Güvenlik Sistemleri CCTV HD Kamera AHD Kamera Ip Kamera ve Analog Kamera için hizmet verdiğimiz bölgeler;

BODRUM – GÜMBET – YALIKAVAK – GÜMÜŞLÜK – TURGUTREİS – TORBA – TÜRKBÜKÜ – MUĞLA

İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI

MARMARİS – DATÇA

AYDIN – DENİZLİ

© 2017 Bodrum Teknoloji. All rights reserved.

Yukarı
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?